Официальний сайт    КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
 

 

 КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ  Адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Пермська 58/1,  телефон:(0522) 33-84-21; 33-88-78; ел.адреса: vetlab_kr@ukr.net

 

Новини
06.09.2017
Клієнти нашої лабораторії тепер мають змогу отримати інформацію про результати замовленних досліджень через інтернет.

З метою оперативного надання результатів досліджень нашим клієнтам  РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ впровадила в роботу новий безкоштовний сервіс он-лайн послуг.

Вже зараз наші клієнти зможуть отримати інформацію про результати досліджень своїх зразків через інтернет. Для цього Вам потрібно зайти на наш сайт і за посиланням РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ отримати всю необхідну Вам інформацію.

І так, як це працює?

Якщо Ви читаєте цю замітку то Ви вже на нашому сайті (http://vetlabkr.pp.ua). У правому стовпчику, унизу, тиснемо РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ. У вікні що відкрилося вводимо код доступу і тиснемо кнопку ВХІД. Якщо ви все зробили правильно вам відкриється інформація по всіх рахунках які ви отримали від нас протягом року. Натисніть на номер рахунку який вас цікавить (виділено червоним) і програма покаже всі номери протоколів випробувань які були оплачені за цим рахунком. Натиснувши на номер експертного висновку (протоколу випробувань) ви відкриєте Exсel-файл вміст якого повністю співпадає з оригіналом документу.

 Exсel-файл який містить усю інформацію про проведене дослідження і повністю співпадає з оригіналом документу формується в програмі автоматично після завершення дослідження за умови наявності оплати.

Тепер те саме але коротко:

  1. Заходимо на сайт
  2. Тиснемо РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ
  3. Вводимо код доступу і тиснемо ВХІД
  4. Тиснемо на номер рахунку який нас цікавить
  5. Тиснемо на потрібний номер експертного висновку (протоколу випробувань)

А тепер саме головне. Де взяти код доступу?

Лабораторія вважає інформацію щодо результатів ваших досліджень суто конфіденційною і тому пропонує отримати код доступу:

  •  юридичним особам - шляхом надання нам офіційного листа-запиту від вашої фірми
  • приватним особам – на ваше прохання код доступу буде надаватися разом з документом на оплату у відділі приймання та реєстрації зразків.

УВАГА. З метою попередження усіляких негараздів ми плануємо змінювати код доступу до вашої персональної сторінки на початку кожного календарного року.

Якщо ви маєте іншу думку з цього приводу, озвучте її нам і ми будемо працювати за вашими умовами.

Зараз сервіс працює для замовників лабораторних послуг з досліджень харчових продуктів, сировини, кормів, води, насіння с/г культур. Найближчим часом  така можливість буде надана замовникам лабораторних послуг з досліджень по діагностиці хвороб тварин.

архів версія для друку
         

Copyright (c) 2012-2017