Официальний сайт    КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
 

 КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ 

Приймання та проведення лабораторних досліджень
01.11.2012 0:00:00

Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Головна будівля

Це сучасна, лабораторія з багаторічним досвідом роботи, з 2008 року акредитована відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 p., надає широкий спектр послуг з проведення досліджень продукції тваринного та рослинного походження, кормів, води, насіння та садивного матеріалу, санітарно-гігієнічних досліджень,  лабораторної діагностики хвороб тварин та птиці.

Лабораторія щороку приймає активну участь в різних раундах професійного тестування в рамках програм вітчизняних координаторів. За результатами раундів ми постійно отримуємо достовірні результати що підтверджує високий рівень професійністі та компетентності фахівців нашої лабораторії.

Працівники лабораторії щороку підвищують свою кваліфікацію під час стажувань у провідних науково-дослідних установах ветеринарної медицини, беруть участь в роботі міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, семінарів.

До складу Регіональна державна лабораторії держпродспоживслужби в Кіровоградській області входять 9 відділів частина яких поділена на сектори що забезпечує глибоку спеціалізацію фахівців у різних напрямках лабораторної роботи.

Для проведення досліджень використовується сучасне європейське обладнання на якому працюють високопрофесійні та досвідчені фахівці які гарантують якість досліджень та достовірність результатів.

Випробувальний центр Регіональна державна лабораторії держпродспоживслужби в Кіровоградській області акредитований відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC17025:2006 НААУ (атестат про акредитацію №2Н119 28.03.2017 — 24.11.2019 р.) в сфері: фізико-хімічні, токсикологічні, мікробіологічні, радіологічні, мікологічні, випробування зразків продукції та сировини тваринного і рослинного походження, води; визначення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур; лабораторна діагностика хвороб тварин.

Свідоцтво про атестацію видане Головною організацією метрологічної служби Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи засвідчує, що Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Кіровоградській області відповідає критеріям атестації й атестована на право проведення робіт у сфері поширення державного метрологічного нагляду.

Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Кіровоградській області - це швидкість обслуговування, повага до клієнта, конфіденційність, гарантія якості досліджень, своєчасне отримання результатів та консультація від наших фахівців.

Наша лабораторія завжди готова до співпраці та вирішення проблем наших клієнтів.

 
         

Copyright (c) 2012-2021