Официальний сайт    КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
 

 КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ 

Приймання та проведення лабораторних досліджень
Новини
хлорпірифос
18.08.2020
Актуальна пропозиція для експортерів з проведення випробувань на вміст хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу в сільськогосподарській продукції та сировині

Із жовтня 2020 року у Європейському Союзі, застосовуватимуться знижені граничні допустимі залишкові межі для речовин хлорпірифос і хлорпірифос-метил (0,01 мг/кг) введені в дію змінами до європейського законодавства щодо заборони на його території використання інсектицидів з діючою речовиною хлорпірифос і хлорпірифос-метил. Нові норми стосуються, як для вироблених в ЄС продуктів, так і для імпортованих з третіх країн, в тому числі  України. Оскільки препарати з діючою речовиною хлорпірифос і хлорпірифос-метил не заборонені до використання в Україні, ці інсектициди широко використовуються аграріями для захисту посівів багатьох сільськогосподарських культур і складів із зерном. Особливо багато залишків хлорпірифосу накопичується в олійних культурах: соняшнику, сої та ріпаку. У зв’язку з цим є ризик експорту продукції із залишками цих пестицидів до ЄС що може призвести до блокування експорту зернових з України до ЄС.

КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ, враховуючи потреби аграрного ринку, пропонує послуги з визначення залишків хлорпірифосу і хлорпірифос-метилу у зерні, соняшнику, сої, ріпаку, крупах, олії та іншій сільськогосподарській продукції і воді.

Для визначення пестицидів у нашій лабораторії використовується високочутливий і  високо селективний метод газової хроматографії. Сучасне обладнання забезпечує надійне визначення пестицидів з межею чутливості 0,005 мг/кг і гарантує достовірність проведеного аналізу.

Вартість визначення залишків хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу (1 зразок, без врахування ПДВ):

  • у продуктах тваринного та рослинного походження – 219,27 грн.
  • у кормах, кормових добавках – 191,88 грн.
  • у воді - 155,11 грн.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами:

(0522) 33-88-78, (0522) 33-84-21.

Електронна адреса: vetlab_kr@ukr.net

архів версія для друку
         

Copyright (c) 2012-2021